GEHEIME MISSIE GINKELSE HEI - 2 november 1996
Door: Maikel Kieft
Na het openen van deze middag Gingen de verkenners een raar spelletje doen waar de Arenden niet aan mee mochten doen.
De Arenden moesten met kaart en kompas en zo naar een bepaald punt op de hei, wat met een coördinaat was aangegeven.
Na zo' n 10 minuten werd de volgende patrouille op pad gezet, weer 10 minuten later de volgende en nog 10 minuten later de laatste.
Op de hei moest een kist op het een of ander manier doorgeschoven worden en de patrouille die als eerst de kist op een bepaald punt in een bepaalde tijd had neergezet zal een slagroomtaart krijgen.
Maar de leiding had de Arenden een verkeerde kompasrichting meegegeven waardoor hun verkeerd liepen en de valken deden zelf iets fout .
Uitijndelijk hadden de Sperwers de kist, maar die waren 5 minuten te laat bij het punt waar ze hem moesten afgeven bij de leiding, en kregen de taart dus niet!
Omdat de verkennertjes dat niet leuk vonden gingen we nog effe butse, totdat de leiding er weer eens genoeg van kreeg, en snel wouden afsluiten.
en na een half uurtje gingen de verkenners weer lief naar huis.
|