11 januari 1996 - HET KAMP.

Door: Remy Meeuwse

Afgelopen week hadden we een kamp. We moesten Vrijdag om 7 uur naar het troepen huis gaan. We hadden een soort dropping het was gezellig. We moesten foliepapier volgen. Toen we er bijna waren kwam er een auto naast ons rijden ze vroegen wat we deden. Oremus had weer een grote mond en een man kwam uit de auto.

We sprongen allemaal over het prikkeldraad op het spoor. Veel nieuwe verkenners dachten dat het echt was ze wouden de politie bellen. We moesten onze kaart en tas geven. Ze moesten naar het cafe Amadeus. Wij gingen ook naar de Amadeus de leiding ging vragen of we de kaart en de tas terug mochten ze trokken het geweer en scoten op Marcel in zijn been.

We moesten terug naar het troepenhuis. De volgende dag vertelde de leiding dat het nep was. daar na gingen we eten op houtvuur.

Einde